#4 YouTube video nasıl yüklenir

By | Ağustos 6, 2017

youtube video nasıl yüklenir4. Dersimizde YouTube video nasıl yüklenir sorusuna en iyi bir biçimde cevap olmaya çalıştık, yine siz değerli arkadaşların yorumları üzerine kanalımıza nasıl video atarız ve geliştirme aşamaları nelerdir hep beraber irdeledik. Bu videodan sonra da sanırım nasıl video yükleyeceği hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaş da olmayacaktır diye düşünmekteyim en basit ve etkili eğitim videoları sitemizde.

Önemli bilgilendirme;
Eğitimden tam olarak verim almak için lütfen eğitim videolarını sırasıyla izleyiniz.
1- gmail hesabı nasıl açılır
2- youtube kanal oluşturma ve para kazanmayı açma
3- kanal ismi değiştirme profil kapak ekleme
4- youtube video nasıl yüklenir
5- ne tür içerik yüklemeliyiz

YouTube video yüklemek için öncelikle hesabımıza giriş yapmalıyız ve ardından, üst kısımda bulunan yükle butonuna basmalıyız. karşımıza gelen pencerede videomuzu istersek sürükle bırak yaparak da atabiliriz istersek dosya seç deyip videomuzu seçip alabiliriz. Yaptıktan sonra videomuz yüklenmeye başlayacaktır ve videomuzun dosya boyutuna göre yükleme biraz daha geç olabilir. (Dosya boyutu düşürme ve hızlı video yükleme hakkında video çekebilirim) videomuz yüklendikten sonra, başlık açıklama ve etiket alanını dolduruyoruz ve dilersek ilgi çekici küçük resim de ekleyebiliriz ve gönder diyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir