#3 Kanal İsmi Değiştirme Profil Kapak Ekleme

By | Ağustos 6, 2017

kanal ismi degistirme3. Dersimizde YouTube kanal ismini nasıl değiştiririz ve profil ve kapak resmi nasıl ekleyebiliriz onlardan bahsedeceğim. Yapılması gerekenler aslında basit şeyler ancak yeni başlayan arkadaşlara umarız ki bir nebze olsun faydamız dokunur ve parapig.com ailesi olarak her geçen gün büyürüz. Sitemiz en kapsamlı bir şekilde 0’dan başlayıp en iyi bir biçimde YouTube üzerinden kazanç eğitimleri vermektedir.

Önemli bilgilendirme;
Eğitimden tam olarak verim almak için lütfen eğitim videolarını sırasıyla izleyiniz.
1- gmail hesabı nasıl açılır
2- youtube kanal oluşturma ve para kazanmayı açma
3- kanal ismi değiştirme profil kapak ekleme
4- youtube video nasıl yüklenir
5- ne tür içerik yüklemeliyiz

Öncelikle profil resmi eklemek için yapmamız gereken şey; kanalımıza giriş yapmak ve ardından sağ üst kısımdaki ikona tıklayıp “youtube ayarları” yazan çarka tıklamak ve ardından “google’da düzenle” linkine tıklamak olacaktır. Oradan ister kanalımızın ismini değiştirebiliriz, istersekte yeni bir profil resmi ekleyebilme şansına sahip olabiliriz. Eklediğiniz resmin kaliteli olmasına özen gösterin.

Kapak fotoğrafı eklemek için ise; yine sağ üst kısımda bulunan ikona tıklayıp (sizde isminizin baş harfi olabilir varsayılan profil resminizdir) ardından “içerik oluşturucu stüdyosu” kısmına tıklıyoruz üst kısımda “kanalı görüntüle” linki olması gerek ona tıklıyoruz ardından kanal resmi ekle butonunu görmüşsüzünüdür. Oradan uygun ebatlar dahilinde bir kapak resmi ekleyebilme şansına sahibiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir