Müzik Dinleyerek Para Kazanma

By | Temmuz 23, 2017

müzik dinleyerek para kazanma Müzik dinleyerek para kazanma konumuza hoşgeldiniz. İnternette bir sürü işler hakkında fikirler olduğunun farkındayız ancak şimdi sizlere öyle bir fikir ile geleceğiz ki, hem müzik dinleyeceksiniz ve üzerine de kazanç elde etmiş olacaksınız. Gerçekten zevkli bir iş olduğu da buradan apaçık bilinmektedir. Özellikle müziksever arkadaşlar eminim ki bu iş fikrini çok beğeneceklerdir ve lafı çok daha fazla uzatmadan müzik dinleyerek para kazanmak mevzusuna bir an önce girelim.

Music X-ray

Daha önce pek benzeri olmayan ve gerçekten mantıklı bir platform. Tanınmayan pek bilinmeyen sanatçıların daha çok kitleye ulaşılmasını ve dinleyici sayılarının da haliyle arttırılmasını hedeflemiş. Bu siteye hızlı bir biçimde kayıt olmanız mümkün, hemen hesap oluşturuyorsunuz daha sonra dilediğiniz şarkıyı dinliyorsunuz. Her dinlediğiniz şarkı için size (10 cent) ödeme yapıyor ve hesabınızda 20$ olunca çekim gerçekleştirebilmektesiniz.

Slicethe Pie

Slicethe Pie gelişmiş ve en çok müzik dinleyerek para kazandıran sistemlerden birisidir. Ancak burayı kullanabilmeniz için ABD & avrupa dan giriş sağlamanız gerekmektedir. Bunuda nasıl yapabilirim derseniz vpn sayesinde kendinizi abd den giriş yapmış gibi gösterip müzik dinleyerek para kazanmak kervanına katılabilirsiniz. Sistemin işleyişi ise; ortalama 1:30 sn müzik dinledikten sonra o müzik ile ilgili kısa bir yorum yapıyorsunuz ve karşılığında 5 cent kazanç sağlamış oluyorsunuz. Kazancınız 10 $ olduktan sonra paypal hesabınıza çekim yapabilirsiniz.

Hit Predictor

Yine güzel bir müzik dinleyerek para kazanma sitelerinden birisi olan Hit Predictor kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor. Yapmanız gereken ise müziği dinledikten sonra oy vermek bu sayede bir şarkı dinlerken 3 puan kazanıyorsunuz ancak ilerleyen dönemlerde bu puan sayınız 5 e kadar yükselmesi mümkün.

Radio Loyalty

Gelişmiş bir internet sitesi olan Radio Loyalty de dilediğiniz şarkı müziği dinleyebilmektesiniz. Kazanmış olduğunuz puanlar sayesinde saniyeler içerisinde direkt banka hesabınıza çekim yapabilir anında geçirebilirsiniz. Evet arkadaşlar müzik dinleyerek para kazanma yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız, diğer yazılarımızda görüşmek dileğiyle.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

One thought on “Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir