#2 YouTube Kanal Oluşturma

By | Ağustos 6, 2017

youtube kanal olusturma2. Dersimiz olan YouTube kanal oluşturma ve para kazanmayı aktif hale getirme eğitimimizde sizlere en iyi bir biçimde nasıl kanal açabilirsiniz ve başarıyı kısa sürede nasıl sağlayabilirsiniz en basit yoldan anlatmaya çalıştık, umarım beğenirsiniz arkadaşlar. Sitemizi de sürekli ziyaret etmeye gayret gösterin çünkü eğitimlerimizin temel direği bu blog altında yayınlanacaktır bilginize sunarım.

Önemli bilgilendirme;
Eğitimden tam olarak verim almak için lütfen eğitim videolarını sırasıyla izleyiniz.
1- gmail hesabı nasıl açılır
2- youtube kanal oluşturma ve para kazanmayı açma
3- kanal ismi değiştirme profil kapak ekleme
4- youtube video nasıl yüklenir
5- ne tür içerik yüklemeliyiz

İlk defa YouTube kanalı açmak isteyenler için yazıyorum. Hesabımıza giriş yaptıktan sonra, zaten karşınıza direkt kanal oluştur sekmesi gelecektir oradaki butona basın daha sonra kanalınıza bir isim verin. Kanalınız oluşmuş olacaktır, not: tek hesap ile 2,3,4 ve daha fazla da kanal oluşturabilirsiniz. Bunun için bilgi istiyorsanız yorum kısmından yazmanız yeterlidir arkadaşlar.

Para kazanmayı aktif etme işleminde ise sol menüde bulunan kanal sekmesine tıklıyoruz ardından para kazanma etkinleştir dedikten sonra da karşımıza çıkan form kısmına da tik attıktan sonra devam devam diyoruz. En sonunda youtube adsense açma sayfasına bizi yönlendiriyor orada da yine aynı şekilde bizden istediği bilgileri de dolduruyoruz ve beklemeye geçiyoruz büyük ihtimalle onaylayacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir