Anket Doldurarak Para Kazanmak

anket doldur para kazan

Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız yazılarımıza göz atın sizler için en gerçekçi sistemleri sıralamaya çalıştık, umarım beğenirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak mümkün;

anket doldur para kazan

Tüm anket doldur kazan sistemlerine üye olun ve daha fazla kazanın.

 

1-Adgager

Arkadaşlar Adgager’in en güzel yanı arada anket geliyor tık tık 2 dk da yapıverip hemen bitiriyorsunuz yani sizi pek uğraştırmıyor. En kötü 5-10 TL zaten hemen birikiyor. Aktif kullandığınız bir mail ile kayıt olmayı unutmayın çünkü yeni anketler gelince size bildirim geliyor. Böylece sürekli siteye girip bakmanızada gerek kalmıyor. Kazançlar 50 TL oluncada çekebiliyorsunuz.

2. Fikir Pazarı TR –
3. GFK TR
4. Myiyo TR

Anket doldur para kazan sitelerine üye olduktan sonra yapmanız gereken ilk iş e-mail adresinize girip doğrulama yapmak olacaktır ki bazı sitelerde doğrulama yapmaya bile gerek kalmıyor yinede hatırlatma olarak bunu buraya bırakalım. Daha sonrasında ise siteye giriş yapıp karşınıza çıkan anketleri kendi fikrinize göre doldurmak olacaktır.

Bunu şimdiden belirtelim ki daha sonra baştan savma iş yapmayın, yani anketleri bir an önce doldurayımda sallamasyon olsun bir an önce paramı kazanayım mantığında ilerlerseniz bir daha size anket gösterilmez ve haliyle kazanç sağlayamamış olursunuz. Sistemler sandığınızdan akıllıdır bu yüzden anketleri dürüst bir şekilde doldurmanız gerekir.

Sizlere sunduğumuz anket siteleri büyük ve alanlarında oldukça otoriter sitelerdir. Bu siteler tüketicileri yani kullanıcıların aslında ne istediklerini analiz etmek amacıyla anket doldur para kazan sistemi getirmişlerdir. Bu şekilde insanların ne istediklerini iyi bir şekilde analiz edip bunun karşılığında da size bir miktar para ödüyorlar.

You May Also Like

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir