Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Mobil cihazların kullanımı artması nedeniyle bir çok kişide artık bedava internet veren uygulamalar aramakta. Buna en iyi çözüm olarak sizlere listelemek isteriz. Yeni yapılan kararlar doğrultusunda artık herkes internetin yüksek miktarda kullanımı olduğunun farkında. Tüm operatörler turkcell, vodafone, türk telekom eski adıyla avea olarak bilinen firmaların hepsinin belli ücret karşılığında verdikleri paketler mevcut.

Yinede zaman zaman insanımız ücretsiz mobil internet aramıyor değil 🙂 Her bir firmanın kendine ait özelliklerinden ötürüdür ki tercih edilme sebepleri var. Bazı firmada internet paketleri ucuz bazılarında çekim gücü kuvvetli bazısında güzel uygulamalar var derken 3 operatör de Türkiye’de oldukça kullanışlı.

Turkcell Uygulamaları;

  • BİP
  • Salla kazan

Eğer turkcell kullanıcısı iseniz bu 2 uygulama size fazlasıyla yetecektir. BİP’den bahsetmem gerekirse uygulamayı açtığınız anda karşınıza haritada bedava paket çıkan yerler gelecektir siz ilerledikçe ok işareti de ilerleyecek tıpkı bir oyun gibi hedefe yaklaştıktan sonra üzerine tıklayıp bedava internet veya dakika sms kazanıyorsunuz (çoğunlukla internet veriyor) evet şaka değil.

Salla kazan uygulamasında ise haftada 1 defa sallama hakkına sahipsiniz. Salladığınız an internet, dakika, sms kazanma şansınız olmuş oluyor. Kullanması bir o kadar kolay ve zevkli olan bu 2 uygulamayı kesinlikle telefonunuzda olması gerektiğini düşünüyorum.

Vodafone Yanımda;

Vodafone kullanıcısı iseniz Vodafone Yanımda uygulamasını indirip artık kazanmamanız için hiç bir neden yok. Yanımda uygulamasını indirdikten sonra “Çarkıfelek” kısmından çevirip şansınıza internet, dakika, sms kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Günlük haftalık veya aylık olarak kazandığınız interneti doyasıya kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlem;

Türk telekom online işlem uygulamasını indirip içerisinde barınan “Silsüpür” oyunu ile gerçek internet kazanmanın keyfini yaşayın! Tıpkı üsttekiler olduğu gibi internet, dakika veya sms kazandıran Silsüpür türk telekom kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir uygulamadır. Yalnız uygulamanın kötü yanı 4.5G desteklemeyen cihazlara internet kazandırmıyor.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir