İnternet Üzerinden Para Kazanma

internet uzerinden para kazanma

internet uzerinden para kazanmaİnternet üzerinden para kazanmayı kim istemez ki? Oturduğu yerden gelir hayali kuran herkes için en iyi yöntem olarak bu gözükebilir, bakalım listemizde neler var ve neler yaparak gelir elde edebileceğiz tüm listeleri sizler için sıralamaya çalıştık umarım beğenirsiniz.

1-) Makale yazarlığı yapın

Site sahipleri genelde diğer işlerle ilgilendiğinden ötürü pek makale yazmaya vakit ayıramazlar. Özellikle e-ticaret sitelerinin olmazsa olmazlarından birisi de ürünleri anlatan veya tanıtıcı bir biçimde olan makale yazarlığı olacaktır. Kendi uzmanlık alanlarınıza göre bir kategori belirleyip o alanda makale yazmaya başlayabilirsiniz.

Webmaster forumlarında ise kolaylıkla müşteri bulabilir ve yazmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar çok yazarsanız o kadar gelir elde edersiniz. Bir örneklendirme yapacak olursam eğer geçen gün denk geldim bir arkadaş uzmanı olduğu alanda makale yazıyordu ve 100 kelime başı = 5TL talep ediyordu. Ancak tekrarlamamda fayda var, arkadaş üniversitenin o bölümünden mezundu ve kategoriyi gayet bilinçli şekilde biliyordu.

Yazarak kazanmak istiyorsanız makale yazarak para kazanmak adlı konumuzu detaylı inceleyebilirsiniz.

2-) Forumlarda konu açarak kazanın

Forum sahipleri genelde kendilerine yardımcı olabilecek nitelikte şahıslar aramaktalar ve açtığı faydalı konular sayesinde bir miktar ücret ödemekteler. Kendimde şahsen epeyce denk gelmiştim, yine keza webmaster forumlarından bu tarz işleri kolaylıkla bulabilmeniz de mümkün internet üzerinden para kazanma işi içinde gayet mantıklı bir iş seçimi olacaktır.

3-) YouTube ile kazanç

YouTube ile internet üzerinden para kazanma çok kolay bir seçim. Ben video çekemem yüzümü gösteremem gibi tereddütleriniz olabilir, hiç sorun değil. Önemli olan izlenen kategoriler de video çekmek olacaktır. Oyun kategorisini bu alanda sizlere tavsiye ederim, hem eğlenip hem kazanç sağlamak istiyorsanız doğru seçim olacaktır.

GTA5, Counter Strike, Araba yarışı gibi bir çok kategoride kendinize yer edinebilirsiniz oyun oynadığınız esnada ekran kayıdı alan programlar var, bunlara örnek olarak Bandicam, Camtasia Studio diyebilirim. Bu yazımızda şimdilik bu kadar ileriki günlerde görüşmek dileğiyle umarız sizlere internet üzerinden para kazanmak hakkında bilgiler verebildik.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir