Kolay Para Kazanma Yolları

kolay para kazanma

kolay para kazanmaKolay para kazanma yolları deyince hemen direkt olarak kazanmaya başlayalım fikri akıllara kazınıyor. Kısa bir süre içerisinde yüksek meblağlar gerçekten kazanılabilir mi? Bu sorunun cevabı hem evet hem hayır. Kısa sürede yüksek kazanç demek yüksek risk almak demektir. Herkes bildiği işi yapar sonuçta bir işi öğrenmek için önce vakit ayırıp eğitimini görmek gerekir daha sonra kazanç getirsin.

Kolay para kazanma 1.yöntem

Madem sizlerle beraber kolay para kazanma yoluna girdik gelin hep beraber bir şeyler öğrenelim mesela. En hızlı para akışı bana göre sosyal medyadır. Çünkü insanlara en basit olarak ulaşabilirsiniz. Reklama mı tıklatmak istiyorsunuz oradan, hit mi çekmek istiyorsunuz keza oradan, satış mı yapmak istiyorsunuz gene aynı adres.

Sosyal medya demişken ne yapmak istiyorsunuz? Örneğin link kısaltarak da bana göre kolay para kazanılabilir. Bunlara örnek olarak benim size önerebileceğim yeni çıkmış olan bir site var mesela. 1.adres bc.vc uzun süredir yayın yapıyor ve yayınlarına eksiksiz ödemelerini tam anında gerçekleştiriyor.

2.adres ise yeni olan ancak yüksek kazançlar yapan eg4link.com adresidir. Burası yeni şahsen kullanmadım ancak bir çok arkadaşım severek kullandıklarını ve ödeme aldıklarını belirttikleri için sizlerle paylaşma gereği duydum. Sanıyorum yeni olduğu için yüksek ödemeler yapıyor yayıncılara. Mesela şu an 1.000 türkiye hitine verdiği rakam 4.5$ yani 17 TL (şimdiki kura göre) gayet güzel bir rakam. Yani kısalttığınız linki 1000 kişiye tıklatırsanız 17 tl cepte demektir.

Aslında link kısaltma servisleri için ayrı konu açacaktım ama kolay para kazanmaktan bahsettik madem bunu da hemen ekleyeyim dedim.

Kolay para kazanma 2.yöntem

Bununda aslında yine hiti sosyal mecradan çekeceğiz ama satış yapacağız dropshopping dediğimiz bir yöntem arkadaşlar. Yani kargo ile felan uğraşmak yok sadece al gülüm ver gülüm mantığı. Satış için genelde instagramda büyük sayfalara reklam vererek kendimize hit çekebiliriz dostlar. Tabii burada da biraz eli cebe atmak kalıyor ki satacağımız ürün bayanlara yönelik ise bayan sayfasına reklam veriyoruz.

Ama sattığımız ürün reklam masrafını kurtarıyorsa onu pek dert etmemek gerek. Dropshopping yöntemini de detaylıca başka bir yazıda değineceğim ama siz genede bir araştırabilirsiniz. Bir çok ürünü böyle sosyal medya sayfalarınız üzerinden satış yapabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise direkt instagrama sponsorlu reklam vermek olacaktır.

İlla ürün satmanızda şart değil. Takipçi satışı yaparakta kolay para kazanma hususuna bir adım atmış olabileceğinizi unutmayın. Tabii bunu da iyi araştırıp iyi bir ortak bulmak gerekebilir panel konusunda vs.. Merak ettiğiniz konular var ise yorum kısmından ulaşabilirsiniz, sizlere kolay para kazanmak hakkında bilgiler vermeye çalıştım.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir