Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanma konumuza hoşgeldiniz. İnternette bir sürü işler hakkında fikirler olduğunun farkındayız ancak şimdi sizlere öyle bir fikir ile geleceğiz ki, hem müzik dinleyeceksiniz ve üzerine de kazanç elde etmiş olacaksınız. Gerçekten zevkli bir iş olduğunu da buradan apaçık bilinmektedir. Özellikle müziksever arkadaşlar eminim ki bu iş fikrini çok beğeneceklerdir ve lafı çok daha fazla uzatmadan müzik dinleyerek para kazanmak mevzusuna bir an önce girelim.

muzik dinleyerek para kazanma
Music X-ray
Daha önce pek benzeri olmayan ve gerçekten mantıklı bir platform. Tanınmayan ve pek bilinmeyen sanatçıların daha çok kitleye ulaşmasını ve dinleyici sayılarınında haliyle arttırılması hedeflenmiştir. Bu siteye hızlı bir biçimde kayıt olmanız mümkün, hemen hesap oluşturuyorsunuz daha sonra dilediğiniz şarkıyı dinliyorsunuz. Her dinlediğiniz şarkı için size (10 cent) ödeme yapıyor ve hesabınızda 20$ birikince çekim gerçekleştirebiliyorsunuz.

Slicethe Pie
Slicethe pie gelişmiş ve en çok müzik dinleyerek para kazandıran sistemlerden birisi. Anca burayı kullanabilmeniz için ABD & avrupadan giriş yapmalısınız, bunuda nasıl yapabilirim derseniz vpn gibi tarayıcıda İP adresinizi değiştirebileceğiniz eklentiler sayesinde ABD’den giriş yapmış gibi gösterip müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Sistemin işleyişi ise: ortalama 1:30 sn müzik dinledikten sonra, o müzik ile ilgili kısa bir yorum yapıyorsunuz ve karşılığında 5 cent kazanç sağlamış oluyorsunuz. Kazancınız 10$ olduktan sonra paypal hesabınıza çekim yapabilirsiniz.

Hit Predictor
Yine güzel bir müzik dinleyerek para kazanma yöntemi olan hit predictor kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor. Yapmanız gereken müziği dinledikten sonra oy vermek bu sayede bir şarkı dinlerken 3 puan kazanıyorsunuz ancak ilerleyen dönemlerde bu puan sayınızın 5e yükselmesi mümkün.

Radio Loyalty
Gelişmiş bir internet sitesi olan radio loyality dilediğiniz şarkı müziği dinleyebilmektesiniz. Kazanmış olduğunuz puanlar sayesinde saniyeler içerisinde direkt banka hesabınıza çekim yapabilir, anında hesabınıza geçirebilirsiniz. Evet arkadaşlar sizler için en iyi müzik dinleyerek para kazandıran siteleri inceledik umarım beğenmişsinizdir, bol kazançlar..

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir