Para Kazandıran İşler Nelerdir?

para kazandiran isler nelerdir

para kazandiran isler nelerdirKendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz para kazandıran işler nelerdir evde veya bağ-bahçe de nasıl gelir elde edilebilir ondan söz etmek adına bu konumuzu oluşturduk, umarız sizlere güzel fikirler oluşturabiliriz.

1-) Hayvan Yetiştiriciliği

Özellikle tavuk yetiştirmenin tam vakti, tüm kebapçı ve restorantlarda genellikle en çok tüketilen et türü uygun fiyatından dolayı tavuk. Döner, tavuk sote, tavuk şiş, sarma gibi bir çok alanda insanlar tavuk yemeyi tercih ediyor ve haliyle de burada bize iyi bir para kazandıran işler sorusunun cevabı oluyor.

Köyde, bağda bahçede kendinize ait bir alanınız varsa hiç düşünmeden yapılabilecek işler arasında yer almaktadır. Hem kesime gönderip hemde yumurtasını satarak güzel gelirler elde edebileceğinizi unutmayın.

2-) Bebek Ürünleri Satışı

Ülkemizin bazı kesimlerinde fakirlik olsa bile yinede mecburen en çok para harcaması gerektiği tabiki biricik yavrusu bebeği olacaktır. Kendinizi bir aile reisi yerine koyun, evladınıza mecbur harcama yapmak zorunda kalacaksınızdır. Bebek mamaları, bezi, uyutucu ışıklı lambaları, çıngırak oyuncakları gibi saymakla bitmeyecek malzeme satışlarından güzel gelir elde edebilirsiniz.

Üstelik bir websitenizinde olmasına gerek yok! Gittigidiyor, n11, hepsiburada gibi saygın ticaret sitelerinden üyelik açıp dükkan hesabı ve biraz reklam bütçesiyle satış yapmamanız için hiç bir neden yok. Tüm bunların yanı sıra bebek beşiği satış fikrini de unutmayalım.

3-) Doğal Bitkiler Satışı

En mantıklı görünen fikirler arasında ve para kazandıran işler nelerdir? Sorusuna güzel bir yanıt verebilmek adına bundan da söz edelim. Diyelim köyde yaşıyorsunuz, buralarda dağ başında oluşan bitkilerin her biri bir derde deva olduğunu unutmayalım. İnsanlar bunları bulmak için çok uğraşıyor, bakkalda, markette bulunmayacak ürünleri yine internet üzerinden satışa çıkarıp kazanabilirsiniz.

Bir örnek üzerinden gitmemiz gerekirse bir yörede tuz lambası satışı nefes açıcı özelliği sayesinde bayağı sattığını hatta çevremdeki insanlarında aldığına şahit olmuştum. Sizler de bölgenizde hangi ürün faydalı ise bal olur, ceviz fidanı vs olur her neyse toplayıp satışını diler internet üzerinden diler dükkanlarda satışa sunabilirsiniz.

4-) Mobil Uygulama Kazancı

Devir mobil deviri artık bilgisayar kullanıcısından çok elinde telefonla dolaşıyor insanlar. İnternete girmek için bilgisayarı pek kullanan yok, Google Play Store üzerinden bir çok uygulama mevcut, sizler de bir uygulama-oyun vs geliştirerek bunlara reklam koyarak güzel gelirler elde edebilirsiniz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir