Para Kazandıran Oyunlar

para kazandiran oyunlar

Para kazandıran oyunlar ile hem oynayıp hemde gerçekten güzel gelirler elde etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise bu makalemizde gerçek bilgilere yer verdik umarım beğenirsiniz. Aşağıda listeleyeceğimiz sistemler tamamen kendinizin oynayıp oynamama hakkına sahipsiniz, şahsen denenmemiştir ve piyasadan duyduğumuz kadarı ile sizlere aktarmaya çalışacağız çoğunluğu yatırım yapılan sitelerden oluşmaktadır bu sebepten ilk kez yatırım yapacaksanız küçük ve sizi üzmeyecek rakamlarla girip deneyebilirsiniz.

para kazandiran oyunlar

Para kazandıran oyunlar listesi

1-) Usta Çiftlik

İnternetten para kazanmak isteyenler için düşünülmüş bir sistem bu oyunda para kazanmak için inek alıyorsunuz daha sonra ineğin sütünü satarak gerçek para kazanmış oluyorsunuz. Güzel bir şekilde yatırım yapıp gerçekten para kazanma oyunu olan usta çiftlik ilk aya özel indirimler ve referans sistemi ile sizleri bekliyor.

2-) Myluckfarm

Myluckfarm sanal alem üzerinden bir çok oyuncununda tercih ettiği güvenilir oyunlardan birisi olarak bilinmekte. Oyunu şöyle düşünebilirsiniz bir tarlanız var ve buraya ne ekip satarsanız o kadar çok kazanıyorsunuz. Yani domates, kabak, pancar, tarlası gibi çeşitli meyve sebzeler ekebiliyorsunuz. Daha sonrasında ise gerçek para karşılığında satıyorsunuz. Tahmini olarak 1 yılda yatırdığınız paranın 3 katını almanız mümkün gibi görünüyor. Sizlerde bu oyun oynayarak para kazan sistemine katılmak istiyorsanız kârlı çıkabilirsiniz.

3-) Vampir şehri

Piyasaya yeni çıkan ancak üzerinde aylardır çalışma yapılan vampir şehri oyunu sanal alemde bayağı iddaalı giriş sergiledi. Oyunda yapmanız gereken ise kan torbası topluyorsunuz bu topladığınız torbaları hem oyun parası olan gümüş hemde gerçek para kazanmış oluyorsunuz. Oyunda ödeme alt limiti olmadığı için dilediğiniz zaman hesabınıza çekim işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

4-) Çılgın inekler

İnternetten oyun oynayarak para kazandıran sistemlerden birisi ise çılgın inekler, ismini duyunca çılgın tavuklar oyununa benzetmiş olabilirsiniz ama bu daha farklı çalışır ve işleyişi sizlere daha çok para kazandırmaktır. Çılgın inekler oyunu oyuncularına tam 250.000 TL para dağıtmış durumdadır ve çoğu kişi tarafından oldukça güvenilir olduğu söylenmektedir. Oyunda günlük 50 tlye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Yani aylık 1500 tl de diyebiliriz dilediğiniz an bu parayı çekmenizde mümkündür, tek yapmanız gereken siteye gidip mantıklı bir yatırım yapmak.

Not: Bu sitelerin hiç biri ile bağımız yoktur bir çok insan tarafından memnun kaldıkları için listeleme gereği duyduk ve para yatır kazan sistemleridir. Girecekseniz önce iyice araştırın ve küçük miktarlarla yatırım yapmanızı öneriririz. Güncel piyasayı takip edip en iyi para kazandıran oyunların listesini eklemeye devam edeceğiz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir