Ziraat Bankası Kredi 3 ayda bir ödemeli

Devletimizin en büyük bankalarından olan ziraat bankasının çıkartmış olduğu 3 ayda 1 ödeme yaparak kredi imkanı. Güzel yönlerinden birisi ise kesinlikle her bütçeye uygun olması. Paranın hepsini sizden 3 ay sonra istemiyorlar yanlış anlaşılmasın. 3 ay sonra bir kısmını ödüyorsunuz sonraki gelen 3 ayda tekrar aldığınız krediler boyunca bir kısım daha ödeme yapıyorsunuz.

Krediyi alabilmek için ekstra masraf vs ücret ödemiyorsunuz. Sadece hayat sigortanızın olması yeterlidir hayat sigortası olmayanlar detaylı araştırma yapabilirsiniz. Malum size bir şey olursa banka parayı oradan tahsis edecek 🙂

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Şartları

Diyelim ki başvuracağınız, Ziraat bankası masrafsız kredi tutarı 10.000 TL olsun. Bu para için aylık ödeyeceğiniz faiz tutarı ortalama %1,63 olurken 3 ayda bir ödemek isterseniz eğer banka bunu arttırıyor.

10.000 TL Kredi 3 ayda bir ödemeli tutar : 1.180 TL şu anki değerler. Herşeyden önce bu krediden faydalanmak için yıllık 200 TL’ye hayat sigortası yaptırmak zorundasınız. Eğer sadece 1 yıl çekip diğer yıllar kredi çekmek istemezseniz bu para makul fiyat ancak her yıl kredi ile uğraşırsanız hayat sigortası da çektiğiniz kredi boyunca artış gösterebiliyor.

Ziraat bankası kredi 3 ayda bir ödemeli sizlere anlatmaya çalıştık. Anlamadığınız kısımlar veya sormak istediğiniz sorular var ise lütfen bizlere yorum kutucuğundan sorun, bilgimiz dahilinde elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olabilmek adına cevaplamak isteriz. Sitemize kredi ve banka konularında yeni yazılar eklenecektir, şimdilik herkese iyi günler.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir